Naše služby

#1 Kompletní výstavby rodinných domů

Realizujeme rodinné domy dle požadavků zákazníka. Stavíme dle katalogových projektů až po nadstandardně řešené rodinné domy pro náročné zákazníky.

Nízkoenergetické domy jsou vzhledem k neustálému zdražování energií stále více žádány a jejich výstavba na stavebním trhu stále roste. Samozřejmostí je zpracování cenové nabídky, svědomitý stavební dohled, práce provádí spolehliví pracovníci, provádíme průběžný úklid staveb.

#2 Rekonstrukce RD, bytů + bytová jádra

Provádíme rovněž i rekonstrukce domů. Naše stavební firma provádí kompletní realizaci interiérů na klíč.

Zabýváme se také kompletní rekonstrukcí všech typů bytových jader, koupelen a WC. Provedeme všechny potřebné stavební práce související s rekonstrukcí a dodáme veškerý potřebný materiál pro rekonstrukci. 

#3 Hrubé stavby

Jste domácí kutil, ale nemáte čas či prostředky na kompletní výstavbu nemovitosti? Pomůžeme Vám s hrubou stavbou, kterou si můžete poté vlastnoručně doupravit.

Vzhledem k nutné přesnosti a správnosti dodržování technologických postupů během několika fází výstavby hrubé stavby, spousta kutilů není schopna vše kvalitně zvládnout a špatné základy rodinného domu poté vedou k dalším problémům během výstavby rodinného domu.

#4 Základové desky

Stavba základové desky je odbornou stavební činností, která má pevně stanovená pravidla a je zapotřebí je dodržet pro vyhnutí se starostem s následnou výstavbou rodinného domu. Bez potřebných zkušeností se do stavby základové desky svépomocí nepouštějte.

Základová deska je prvním a velmi důležitým stavebním prvkem celé stavby. Neriskujte a objednejte si stavební firmu, která má s výstavbou základových desek zkušenosti a dá tak vašemu novému bydlení potřebné kvalitní základy.

#5 Sádrokartonářské práce

Sádrokartony získávají v interiérech větší oblibu nejen díky své ceně, ale i odizolování vlhkosti od stěn, rychlosti montáže a skvělému výslednému vzhledu. Jedná se o suchou montáž lehké sádrokartonové konstrukce, která může velmi snadno změnit dispozici a zkrášlit design Vašeho domova nebo firmy.

Provádíme montáž sádrokartonu v novostavbách, při rekonstrukcích i při realizaci půdních vestaveb.

#6 Půdní vestavby

Při realizaci půdní vestavby zohledňujeme stávající prostor, střešní konstrukci, vhodné zateplení, a mnoho dalších technických nezbytností, ale také požadavky spoluvlastníků domu a nutná povolení.

Pokud se rozhodnete pro realizaci tak náročné rekonstrukce, jako je půdní vestavba, neváhejte se na nás obrátit. Nabídneme vám komplexní řešení, odborné rady, kvalitní služby a dlouholeté zkušenosti

#7 Zateplovací systémy

Zateplení rodinného domu vám přinese zásadní úsporu energií spojených jak s vytápěním, tak i s klimatizováním vašeho domu. Současně zvyšuje hodnotu domu i kvalitu bydlení.

Zateplením se také výrazně zlepší stavebně fyzikální a zvukově izolační vlastnosti obvodového zdiva a díky menšímu namáhání teplotními změnami se prodlouží životnost konstrukce. Zajistíte tím pohodu své rodině, ulevíte své peněžence a zároveň prodloužíte životnost zateplovaného objektu.

#8 Fasády, omítky

Problematika vnějších omítek je o něco složitější než u vnitřních. Vnější omítky jsou totiž přímo vystaveny klimatickým vlivům, a proto tvoří určitý "nárazník" proti působení vnějšího prostředí.

Díky obrovským teplotním výkyvům v zimním i v letním období (během 24 hodin rozdíl teplot až 40 °C) jsou na fyzikální vlastnosti vnějších omítek kladeny vysoké nároky - musejí přenést tahy a tlaky od smrštění či roztažení vyvolaných změnou teploty, přenést napětí vznikající od teplotního spádu vzhledem k jejich tloušťce.

#9 Pronájem rámového lešení

Naše firma provozuje půjčovnu lešení včetně montáže na stavbách. Využití není určeno pouze pro rekonstrukce fasád panelových domů, BD a RD, ale i při rekonstrukcích staveb, interiérů, historických rekonstrukcí a oprav střech.

Stavte rychle a hlavně bezpečně! Naše rámové lešení je velmi rychle namontované, stabilní a bezpečné. Lze je použít pro jakoukoliv stavbu. Lešení je plně profesionální, splňující všechny evropské certifikáty. Konkrétní cenovou nabídku Vám zdarma vypracujeme dle vašich požadavků na základě velikosti lešení a délky pronájmu.

Jsme firma s tradicí
Vždy od nás získáte kvalitní práci
Práci dostanete v dohodnutém termínu
Nabízíme kompletní realizaci stavby
nahoru