Rekonstrukce domů, bytů a bytových jader

Rekonstrukce nemovitostí vyžaduje celou řadu profesí, které se na stavbě postupně vystřídají. Na vás leží úkol, abyste všechny řemeslníky zvlášť oslovili a poté smysluplně zorganizovali jejich práci.

Nebo oslovte jednu firmu, která ve svém týmu zahrnuje všechny potřebné profese pro úspěšnou rekonstrukci.
Ať už se pouštíte do rekonstrukce rodinného domu, rekonstrukce podkroví, zateplení rodinných či panelových domů, nové fasády, pokládky zámkové dlažby, instalace kamenného parapetu, montáže plastových oken nebo jiné zednické práce a opravy, zavolejte nám.

Rekonstrukce bytového jádra

Rekonstrukce bytového jádra je odbornou stavební činností, která má svá jasně stanovená pravidla, která je zapotřebí dodržovat. Zároveň se při rekonstrukcích snažíme maximálním způsobem vyjít vstříc zákazníkům, jejich potřebám a požadavkům, pokud je to vzhledem k dispozicím bytu a statickému zatížení domu možné.

Postaráme se o všechny činnosti, které s rekonstrukcí bytu souvisí – od bouracích prací, přes odborné zednické, instalatérské a elektrikářské činnosti až po finální dokončení jádra. Jsme schopni zajistit, aby jednotlivé práce na sebe plynule navazovaly, což výrazně zkrátí dobu rekonstrukce.

Rekonstrukce rodinného domu

Naše společnost nabízí kompletní poradenství i provedení rekonstrukce rodinných domů od A do Z. Všechny své starosti a stres spojený s rekonstrukcí vašeho domů můžete přenechat nám. My vám výměnou za vaši důvěru zajistíme moderní a komfortní bydlení. Zakládáme si na individuálním přístupu ke každému klientovi a na bezchybně odvedené práci.

Služby které zajišťujeme

Jsme firma s tradicí
Vždy od nás získáte kvalitní práci
Práci dostanete v dohodnutém termínu
Nabízíme kompletní realizaci stavby
nahoru